Wordpress

WordPress Yapım Aşamasında Eklentisi

WordPress yapım aşamasında eklentisi sayesinde web sitenizin kısa süre içerisinde açılacağını müşterilerinize iletebilme şansını elde edersiniz. WordPress Çok yakında sayfası yapılabilmesi için WordPress bakım Modu eklentisi işinizi görecektir. WordPress site bakımda eklentisi kullanabilir bu sayede de çok yakında sayfasının daha etkileyici bir görünüme kavuşmasını da sağlayabilirsiniz.

WordPress Yapım Aşamasında Eklentisi
WordPress Yapım Aşamasında Eklentisi

Aitasi Coming Soon Eklentisi

Aitasi Coming Soon eklentisi sayesinde WordPress çok yakında sayfası oluşturulabilir. Bu eklenti sayesinde web sitenizin kısa süre içerisinde kullanıma açık olacağını bildirebilir ve kullanılan bu eklenti sayesinde bu sayfanın daha şık bir tasarıma kavuşabilmesini sağlayabilirsiniz. Aitasi Coming Soon eklentisinin avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:

WordPress’te bir sayfa tasarlarken sayfanın çok yakında kullanıma açılacağına dair bir ekran ekleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Çok yakında sayfasının eklenebilmesi için bu eklentiyi tercih ettiğiniz takdirde sayfa içerisinde logonuzun eklenmesinler kişiselleştirilmiş bir WordPress teması kullanılmasına kadar pek çok avantajı elde edersiniz.

Ayrıca wordpress site yapım aşamasında eklentisi sayesinde sayfasının arka planını istediğiniz gibi tasarlayabilir ve arka planda kullanılabilecek resimler ekleyebilirsiniz.

Bu eklenti hafif bir koda sahip olduğu için web sitenizin yüklenmesini geciktirmeyecektir.

– Bu eklentinin kullanılması sayesinde geri sayımın yapılmasını sağlayan bir sayaç ekleyebilir bu sayede de sitenizi ziyaret eden kişilerin sitenin ne zaman aktif hale getirileceğini öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Aitasi Coming Soon eklentisi ile ayrıca web sitenizin her cihazda şık bir görünüme sahip olmasında da sağlayabilmeniz mümkündür.

Maintenance Mode Eklentisi

Maintenance Mode eklentisi sayesinde WordPress çok yakında sayfası tasarlayabilmeniz mümkündür. Bu eklentiyi kullanarak elde edebileceğiniz avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir:

Bu eklenti ücretsiz olarak kullanıma sunulduğunda herhangi bir ücret ödeme ihtiyacı duymadan çok yakında sayfasını tasarlayabilirsiniz.

– Dünyada en fazla kullanılan WordPress yapım aşamasında eklentilerinden biri olan bu eklenti sayesinde kısa süre içerisinde çok yakında sayfasını tasarlayabilirsiniz.

Kolay ara yüzü ve basit kullanımı ile dikkat çeken bu eklenti sayesinde çok yakında sayfasını özelleştirebilir ve ziyaretçilerin sayfanın ne zaman açılacağını öğrenebilmeleri için bir geri sayım bu sayacı ekleyebilirsiniz.

Ayrıca bu eklenti sayesinde çok yakında sayfamıza iletişim kurulabilmesini sağlayan bir alan ekleyebilirsiniz. İletişim kurmak isteyen kişiler bu alana tıkladıkları takdirde abonelik formu doldurabilme ve bu sayede de potansiyel ziyaretçilerimizin e-postalarını toplayabilme şansını elde edebilmenizi sağlar.

Coming Soon Page & Maintenance Mode by SeedProd Eklentisi

Coming Soon Page & Maintenance Mode by SeedProd eklentisi sayesinde web sitenizde WordPress çok yakında sayfası ekleyebilme şansına sahip olursunuz. Bu eklentiyi kullanarak elde edebileceğiniz avantajlı ise şu şekilde sıralanabilir:

Coming Soon Page & Maintenance Mode by SeedProd eklentisi sayesinde yer alan herhangi bir temayı kullanabilme şansını elde edersiniz.

Çok yakında sayfasına sayaç ekleyebilmek sosyal medya bağlantılarınızı ekleyebilme gibi işlemler sayesinde potansiyel müşterilerinize daha kolay şekilde ulaşabilme imkanı elde edebilirsiniz.

Tasarlayacağınız olan çok yakında sayfasının arka planına resim ekleyebilme veya arka plan rengini istediğiniz gibi değiştirebilme şansına da sahip olabilirsiniz.

Bu eklenti sayesinde web sitenize ait logoyu da çok yakında sayfası içerisinde ekleyebilme şansına sahip olursunuz.

Yararlı Olabilecek Yazılar

adem

Adem Keleş 1982 Trabzon Doğumludur. 1999 yılından bu güne İstanbul, Kartal da ikamet etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu