Wordpress

WordPress Tema dosyaları nerede?

WordPress Tema dosyaları nerede? Temanın dosyalarını nasıl bulurum? Hemen bu sorunun cevabına gidiyoruz.

WordPress kullanıcıları genellikle kendi sitelerini özelleştirmek istediklerinde tema dosyalarına erişme ihtiyacı duyar. Bu yazıda, WordPress tema dosyalarının nerede bulunabileceğini ve nasıl erişilebileceğini adım adım açıklayacağım. WordPress temanızı özelleştirmek istiyor ancak dosyalara erişemiyorsanız, bu rehber tam size göre.

tema-duzenleyici
tema-duzenleyici

WordPress tema dosyalarının nerede olduğunu inceleyecek ve onlara nasıl erişebileceğinizi öğreneceksiniz. WordPress dünyasında tema dosyalarını bulmak çok basit. Hadi başlayalım!

WordPress Tema dosyaları nerede?

WordPress Tema dosyaları nerede? WordPress tema dosyasında düzenleme yapmak isteyenler içim, tema dosyalarının nerede olduğunu bilmek oldukça faydalı olacaktır.

2 kolay işlem ile WordPress tema dosyalarına ulaşma;

1. si WordPress admin panelinden tema dosyalarına ulaşma; Sitenizin Admin bölümüne giriş yapın ve sol menüden Görünüm / Tema düzenleyici adımlarını takip ederek tema dosyalarına erişim sağlayabilirsiniz.

2. si C panel üzerinden tema dosyalarına erişim sağlama; C panel / Dosya Yöneticisi / public_html / wp-content / themes / tema adına tıklayıp temanızın dosyalarına erişim sağlayabilirsiniz.

Diğer Konu Başlıkları

adem

Adem Keleş 1982 Trabzon Doğumludur. 1999 yılından bu güne İstanbul, Kartal da ikamet etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu