Wordpress

Site Kurmak İçin Gerekenler Neler

Site kurmak için gerekenler neler? Site kurmak istiyorum neler gerekli, Web sitesi yapmak için neler lazım, internet sitesi kurmak için gerekenler, Site kurmak için neler gerekli soruların cevapları bu yazıda sizler için derlendi. Sıfırdan bir web sitesi kurmak için gerekenler “A” dan “Z” ye anlatılmaktadır.

Bu yazı wordpress sitesi kurmak için gerekenler nelerdir onu anlatmaktadır.

Site Kurmak İçin Gerekenler Neler

Web Site Kurmak İçin Gerekenler

Bir web sitesine sahip olabilmek için olmazsa olmazların başında Hosting ve Alan adı gelmektedir. Bu ikili tıpkı etle tırnak gibidir. Birisi olmadan ötekisi de olmaz. Site kurmak için gerekenlerin başında bunlar geliyor. Hosting ve Domain yani alan adına sahipseniz WordPress sitesine sahip olmak için daha fazlasına gerek duyulmaz. Yalnızca bunlara ücret ödeyerek sitenizi hayata geçirebilir, diğer gerekli işlemleri ücret ödemeden gerçekleştirerek site sahibi olabilirsiniz.

Site Kurulumu İçin Gerekenler

Evet arkadaşlar yazımıza son noktayı koymadan önce bir site kurmak için gerekenler nelermiş madde halinde ücretli ve ücretsiz şekilde yeniden sıralayalım.

  1. Hosting (Ücretli) En iyi hosting firmaları
  2. Domain – Alan adı (Ücretli) Domain Aldıktan Sonra Site Nasıl Kurulur
  3. Tema (Ücretli ve Ücretsiz seçenekleri mevcut) Ücretsiz temalar↗
  4. Gerekli Eklentiler (Ücretli ve Ücretsiz seçenekleri mevcut) Ücretsiz eklentiler↗

Bir domain ve hostinge sahipsiniz ve artık kurulum yapmak istiyorsanız En hızlı En kolay WordPress Kurulumu sayfamızdan yardım alarak işe koyulabilirsiniz.

Yararlı Yazılar

adem

Adem Keleş 1982 Trabzon Doğumludur. 1999 yılından bu güne İstanbul, Kartal da ikamet etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu