Wordpress

Şirket internet sitesi kurma

Şirket internet sitesi kurma yönünde hiç bir bilgiye sahip değilseniz hiç sorun etmeyin. Eğer bilgisayar kullanımına çok yabancı biriyseniz bir yakınınızdan, yeğeninizden vs, yardım alarak firma sitesi kurabilirsiniz. İşyeri sitesi kurmak size pozitif yönden katkı sağlayacaktır.

Günümüzde bir şirketin başarılı olabilmesi için dijital dünyada varlık göstermesi büyük önem taşır. Şirket internet sitesi, markanızı tanıtmanın, ürün ve hizmetlerinizi sunmanın, potansiyel müşterilere ulaşmanın ve itibarınızı artırmanın etkili bir yoludur.

Neden işyeri sitesi kurmalıyım

İş yeri sitesi kurmak size her anlamda değer katacaktır. Firmanıza özel bir internet sitesi olmasının sizlere katacağı değerler şunlardır;

  • Kurumsal ve ciddi bir firma olduğunuzun aynası olacaktır.
  • Hakkınızda bilgi sahibi olmalarına olanak sağlar.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi vererek size ulaşılmasını sağlar.
  • Şirketinizin sunduğu hizmetleri fotoğraf galerisi şeklinde sunar.
  • Müşterileri güveninin artmasını sağlar.

Bu yönlü size pozitif dönüş sağlayacak site kurulumunu yapmak firmanız için en doğru seçim olacaktır.

Firma sitesi kurulum maliyeti

Firma sitesi kurma işleminde cebinizden çıkacak ücret at ile deve değil. Eğer ki siteniz E-ticaret sitesi olmayacaksa yani site üzerinden satış yapmayacaksanız, normal bireysel siteler masrafında işyeri sitesi kurulumu yapabilirsiniz. Yani ortalama fiyat belirtmek gerekirse 90tl civarı domain desek, 200 yada 250 civarı hosting desek kaba taslak 350tl gibi bir masraf yaparak işyeri web sitesi oluşturabilirsiniz. Ek olarak masraf etmek isterseniz firmanız için ücretsiz kurumsal tema yerine ücretli kurumsal tema kullanmayı tercih ederseniz fiyat biraz daha artabilir. Kurumsal wordpress temaların fiyatlarına bakmak için aşağıdaki sitelere göz atabilirsiniz.

Ücretsiz kurumsal temalara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz↗

Evet buraya kadar okuduysanız, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olduysanız ve artık şirket internet sitesi kurma işlemine geçmeye karar verdiyseniz artık işe koyulalım.

Şirket internet sitesi kurma

WordPress gibi dünya devinden faydalanarak şahsınıza özel yada şirketiniz için web sitesi yapacağız. WordPress sitenizin alt yapısını oluşturacak en büyük yazılım devidir. Ücretsizdir, basit kullanıma sahiptir. Daha önce hazırladığımız yazımıza geçiş yaparak bireysel yada kurumsal sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

En hızlı En kolay WordPress Kurulumu

Faydalı Yazılar

adem

Adem Keleş 1982 Trabzon Doğumludur. 1999 yılından bu güne İstanbul, Kartal da ikamet etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu