Wordpress

Google adsense ile para kazanmak isteyenler buraya

Google adsense ile para kazanmak isteyenler için kısa ve öz şekilde Google reklam para kazanma mantığı, Google ile para kazanma nasıl oluyor, Google reklamlarından para kazanma yöntemi, Google reklamlardan para kazanmak için ne yapmanız gerekiyor sorularının tüm önemli detaylarını sizlere anlaşılır şekilde aktaracağım. Başlıyoruz…

Google Adsense ile Para Kazanmak

Şimdi arkadaşlar para kazanmak istediğinize göre büyük ihtimal bir web sitesine sahipsiniz. Değilseniz de büyük ölçüde para kazanmak için site kurma aşamasındasınız. Neyse lafı uzatmadan Google adsense ile hangi şartlarda, nasıl gelir elde edilir madde halinde hemen belirtelim, sizde ona göre yolunuza bakın.

  • Öncelikle bir yada daha fazla web sitenizin olması gerekli
  • Web sitenize günde en az 100 kişinin üzerinde insanların girmesi gerekli ki bunların 15-20 kişisi reklamlara tıklarsa sizde ayda 200-300 tl kazanasınız.
  • Kurduğunuz sitenin, yada sitenize eklediğiniz makalelerin reklam rekabeti en az orta derecede yada yüksek derecede olması gerekli. (Bu ne demek; Örneğin “Anahtarlık” üzerine site kurdunuz yada makale eklediniz fakat anahtarlıkla ilgili reklam veren sayısı az ise size bir getirisi olmaz yada düşük olur)
  • Yeni site açtıysanız ve heyecanla reklam yerleştirip para kazanmaya başlamak istiyorsanız aceleye mahal yok. Önce sitenize 20-30 adet özgün makaleler ekleyin ve sonra sitenizi adsense onayına gönderin. Siteniz incelenip onay verildikten sonra reklam göstermeye hazır olacaktır.
  • Sitem onaylandı reklamları nasıl yerleştirmem gerekiyor diyorsanız buraya bakınız.
  • Her site sahibi Google den para kazanamaz. Reklam politikalarına uygun siteniz olması gerekli. Hangi siteler google adsense reklamı yayınlayamaz.
    • Kurnazlık yapıp başka bir sitenin kopyasını yapmaya çalışmayın, boşa zaman kaybı olacaktır.
    • Cinsel içerikli siteler, bahis siteleri ve daha fazlası için tıklayın

Yukarıda bahsedilen maddelere uygun siteniz var ise Google reklamlarından para kazancı yapabilirsiniz.

Google Reklamlardan Para Kazanmak

Google adsense ile para kazanmak

Sakın zannetmeyin ki bir site kurayım, içine makaleler ekleyim, ziyaretçiler siteye dolsun bende paramı kazanayım. Gerçekten buna inanmıyorsunuzdur umarım. Şöyle bir şey var. Kurduğunuz site google de ilk ve tek olur, rakibiniz olmaz, insanlar tarafından aranıyordur, reklam seviyesi de iyidir o zaman gelsin paralar. Ama hayır rakip siteler oldukça fazla ise işiniz çok zor demektir. Peki sitemin reklamlardan para kazanması için ne yapmam gerekiyor diyeceksiniz. Her şey tamam ve sadece bu sorunun cevabını arıyorsanız yolun en meşakkatli kısmını bitirdiniz demektir. Bundan sonra yapmanız gerekenler Seo alanında çalışmalar olacaktır. Seo nedir

Faydalı Olabilecek Yazılar

adem

Adem Keleş 1982 Trabzon Doğumludur. 1999 yılından bu güne İstanbul, Kartal da ikamet etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu