Wordpress

Düzenleyici beklenmeyen bir hatayla karşılaştı (Kesin çözüm)

Düzenleyici beklenmeyen bir hatayla karşılaştı sorunu, hemen hemen tüm wordpress tabanlı site sahiplerinin karşılaştığı problemlerin başıda gelir. Makale yazdırıyorsun yada kendin özenle hazırlıyorsun ve sıra siteye eklemeye geldiğinde ne göresiniz!

Düzenleyici beklenmeyen bir hatayla karşılaştıKurtarma girişimiYazı metnini kopyala ve Kopyalama hatası” diye 3 seçenekle karşı karşıyasınız. Tabi bu seçeneklerde muhtemelen çalışmıyordur. Şimdi sizlere Düzenleyici beklenmeyen bir hatayla karşılaştı sorununun kesin çözümünü dilim döndüğünce anlatayım.

Uyarı: Uygulamaya geçmeden önce sitenizin yedeğini almanızı tavsiye ederiz. Yedek nasıl alınır

Düzenleyici beklenmeyen bir hatayla karşılaştı (Resimli Anlatım)

  1. Aşama

WordPress admin panelinden “Başlangıçın” üzerine gelerek açılan menüdeki “Güncellemeler” sekmesine tıklıyoruz.

2. Aşama

Kullandığınız sürümü yeniden kura tıklayın ve kurulum bitene kadar bir yere tıklamayın ve öylece bekleyin. Kurulum bitince muhtemelen bu sorun tamamen ortadan kalkmış olacaktır. Eğer bu yöntem ile sorun giderilirse lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin. İyi bloglamalar dilerim.

Not: Eğer sorunu düzeltemezseniz hiç çekinmeden iletisim@ademkeles.com.tr adresinden bana yazabilirsiniz. Hiç bir ücret talep edilmeyecektir.

Diğer Alternatif Yöntemler

  • Eklentilerinizin tümünü pasif ederek denemeniz
  • Klasik düzenleyici yükleyerek sorunu gidermeniz

Yararlı Makaleler

adem

Adem Keleş 1982 Trabzon Doğumludur. 1999 yılından bu güne İstanbul, Kartal da ikamet etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu