Bilgi

Derya Durmuşlar kimdir? Derya Durmuşlar Neden Öldü?

Çanakkale Gelibolu bölgesinde eşiyle birlikte geçirdiği motosiklet kazası sonucu genç yaşta hayata gözlerini yuman eski Survivor yarışmacısı ve şampiyonu olan Derya Durmuşlar kimdir.

Survivor yarışmacısı ve Yunanistan’da Türkiye şampiyonu olan Derya Durmuşlar 2011 yılında aramızdan ayrıldı. Derya Durmuşlar Çanakkale Gelibolu civarlarında motosiklet kazası sonucu öldü ve eşi, Derya Durmuşlar kaç yılında yaşamını yitirdi? Derya Durmuşlar Kimdir?

Derya Durmuşlar

Derya Durmuşlar, özellikle Survivor yarışmasında gösterdiği performansla tanınan bir isimdi. Survivor Türkiye-Yunanistan yarı Türkiye birincisi olarak ön plana çıkmış ve 250 bin euro para ödülü kazanmıştı. Ancak, Durmuşlar’ın hayatı, 2011 yılında, Çanakkale’nin Gelibolu ilçesi yakınlarında eşiyle birlikte geçirdiği bir motosiklet kazası sonucu trajik bir şekilde sona erdi.

Kazada, Durmuşlar hayatını kaybederken, eşi ise vücudunda çok sayıda kırıklarla hayatta kalmayı başarmıştır. Survivor camiası ve sevenleri, Durmuşlar’ın bu ani ve beklenmedik kaybı karşısında derin bir üzüntü yaşadı. Levent Camii’nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı​​​​.

Durmuşlar, Survivor 2019’da anıldığında, Acun Ilıcalı yarışmacıları 12 yıl öncesine götürerek Durmuşlar’ın başarılarını ve yarışmadaki önemli anlarını hatırlattı. Survivor Yunanistan’da Türkiye birincisi olmuş ve büyük bir başarıya imza atmıştı. Ancak bu başarının ardından yaşanan trafik kazası, onun genç yaşta aramızdan ayrılmasına neden oldu​.

Diğer Başlıklar

adem

Adem Keleş 1982 Trabzon Doğumludur. 1999 yılından bu güne İstanbul, Kartal da ikamet etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu