Blog

Denizbank kredi erken kapatma nasıl yapılır

Sevgili Denizbank müdürleri, yetkilileri ve sahipleri. Denizbank da Kredi erken kapatma işlemi neden bu kadar uğraştırıcı olabilir ki anlamış değilim. Bende dahil bir çok kişi bu sorunun cevabını çok merak ediyor. Hayır işin komik yani, son kredi borcunu erken kapatmak istediğinde verilen uyarı “Kredinin son taksidi ödeneceğinden, Bu işlemin İptal işlemleri / Kredi işlemleri / Kredi Erken Kapama” menüsünden yapılması gerekmektedir diyorsun ama iptal işlemleri nerede olduğunu söylemiyorsun. Arada bul diyorsun.

DENİZBANK KREDİ ERKEN KAPAMA UYARISI
DENİZBANK KREDİ ERKEN KAPAMA UYARISI

Denizbank mobil erken kredi kapatma işlemi yapmak isteyen binlerce insan Google’da “Denizbank kredi erken kapama, Denizbank kredi erken kapama nasıl yapılır, Denizbank iptal işlemleri kredi kapatma, Denizbank iptal işlemleri menüsü nerede, DenizBank iptal işlemleri menüsü, Denizbank mobilden kredi KAPATMA, Denizbank kredi erken kapatma nasıl Yapılır, Denizbank kredi KAPATMA nasıl Yapılır, Denizbank kredi erken Kapama internet bankacılığı” gibi 10larca kelimede arama yapmak zorunda kalıyor? Bu durum size eksi yönde işlediğinin farkında değilsiniz. Neyse gelelim asıl meseleye. Kredi borcunu ödeyelim de bitsin şu işkence.

Denizbank mobil erken kredi kapatma işlemi

Denizbank mobil erken kredi kapatma yapmak için uygulamanın sol üstünde ki profil resmi alanına tıklayın.

KREDİ ERKEN KAPAMA MENÜSÜ
KREDİ ERKEN KAPAMA MENÜSÜ

Oradan Yardım butonuna basın ve sırasıyla “İşlem İptalleri, İşlem türü Kredi işlemlerini seçin/ Alt işlem türü Kredi Kapamayı seçiniz. Ardından kapatmak istediğiniz krediyi seçerek ve ödemesini yaparak, kredi kapama işleminden kurtulabilirsiniz.

DENİZBANK KREDİ ERKEN KAPAMA İŞLEMİ
DENİZBANK KREDİ ERKEN KAPAMA İŞLEMİ

Son İşlem Kredi Borcu Sorgulama

Siz yine de Erken kredi ödeme borcu gerçekleşti mi, tamamen borç kapandı mı emin olmak için HESAP/KART, Kredi işlemleri, Kredi borcu öde dediğinizde “Ödeme yapacak krediniz bulunmamaktadır” Mesajını gördüyseniz ne mutlu size 🙂

Diğer Konu Başlıkları

adem

Adem Keleş 1982 Trabzon Doğumludur. 1999 yılından bu güne İstanbul, Kartal da ikamet etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu